• WYRÓŻNIENIE dla naszej szkoły

• 27.11.2020 11:50
      • w konkursie Warszawskiej Nagrody Wychowawczej imienia Janusza Korczaka

• W dniu 23 XI 2020 roku podczas VII Gali Warszawskiej Nagrody Wychowawczej imienia Janusza Korczaka ogłoszono zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Wniosek naszej szkoły opracowany przez p. Beatę Kałużną i p.Ewę Wysocką został uhonorowany specjalnym wyróżnieniem.

Cieszymy się z Wyróżnienia oraz dziękujemy i gratulujemy paniom, które przygotowały materiały do wniosku, w tym nagrania z rozmów z uczniami.

Informacje do Wniosku o Warszawską Nagrodę Wychowawczą im. J. Korczaka w pliku:

plik informacji do wniosku

Relację z Gali i ogłoszenia wyników (zdalnie) można obejrzeć na YouTube relacja z Gali.

(screeny z filmu z Gali ogłoszenia wyników)

Przewodnicząca Kapituły Warszawskiej Nagrody Wychowawczej pani Barbara Janina Sochal ogłosiła nasze Wyróznienie: