• Pożegnanie naszej Koleżanki Barbary Chodowskiej

• 25.04.2022 14:57
      • Z wielkim bólem i żalem żegnamy Barbarę Chodowską, wychowawcę zajęć pozalekcyjnych, wspaniałą koleżankę i społeczniczkę, która pracowała w Zespole Szkół 37 lat .

•

Ciepłem, uśmiechem i pomysłowością kreowała pogodny, kolorowy i bezpieczny czas chorym dzieciom w ramach zajęć pozalekcyjnych, w szkole przyszpitalnej. Przez wiele lat związana była ze świetlicą w Klinice Kardiologii oraz w Klinice Diabetologii i Endokrynologii IPCZD.

Z zamiłowania turystka, zarażała swoim optymizmem, ciekawością świata, aktywnością. Kochała wycieczki rowerowe, piesze, muzykę i książki.

Człowiek o wielkim sercu, zaangażowana w sprawy społeczne.

Aktywnie działała w Stowarzyszeniu "CENTRUŚ" na rzecz szkoły przyszpitalnej oraz Centrum Zdrowia Dziecka.

Składamy wyrazy współczucia Córce i Siostrze z rodzinami

Dyrekcja oraz koleżanki i koledzy
                                                  Zespołu Szkół Specjalnych nr 78 w IPCZD.