• Biblioteka Szkolna po remoncie

• 26.05.2020 18:21
      • W 2013 roku nastąpiło uroczyste otwarcie Biblioteki Szkolnej po remoncie, który zainicjował zarząd Stowarzyszenia "Centruś" działającego na rzecz uczniów ZSS nr 78 będących pacjentami I"P-CZD".

• Dzięki staraniom Stowarzyszenia "Centruś" i Dyrekcji ZSS nr 78, a w szczególności sponsorom, Biblioteka zyskała nowoczesny wygląd oraz wygodną czytelnię. Więcej na ten temat na stronie Stowarzyszenia centrus.org.pl

W bibliotece odbywają się lekcje biblioteczne, warsztaty oraz wystawy. W czasie przerw uczniowie chętnie odpoczywają na pufach przeglądając komiksy i książki.

W czytelni, a właściwie, w nowoczesnej pracowni multimedialnej odbywają się lekcje przedmiotowe z wykorzystaniem komputerów i Internetu.

Otwarcie Biblioteki Szkolnej po remoncie:

Podziękowania dla sponsorów:

Wystawa tematyczna w Bibliotece i jeszcze częściowo puste półki i wózki z przenośniej Biblioteki: