• Innowacja Pedagogiczna „Eko-przedszkolaki”

• 23.07.2024 10:29
      • Głównym celem realizowanych działań było rozwijanie świadomości ekologicznej wśród najmłodszych. Powstała wystawa!
      • W roku szkolnym 2023/2024 w Przedszkolu Specjalnym nr 104 w Zespole Szkół Specjalnych nr 78 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” realizowana była innowacja pedagogiczna „Eko-przedszkolaki”, autorstwa Honoraty Szostak. Głównym celem realizowanych działań było rozwijanie świadomości ekologicznej wśród najmłodszych.

Udział w zajęciach sprawił dzieciom wiele radości łącząc naukę z zabawą, czego dowodem jest wystawa obrazująca ich działania m.in.: wykonanie eko-zabawki, ozdabianie płóciennych toreb, tworzenie kodeksu

„Dobrego Mieszkańca Ziemi”, wykonanie strojów z „darów” jesieni i wiele innych.

Wystawę przygotowały nauczycielki przedszkola: Honorata Szostak i Sylwia Leszczyk