• TRADYCJE WIELKANOCNE

• 11.04.2024 09:14
      • zajecia otwarte w przedszkolu oraz tematyczna wystawa plastyczna
      • 19 marca 2024 r. w świetlicy Kliniki Urologii i Kliniki Neurochirurgii w grupie przedszkolnej odbyły się zajęcia otwarte pt. „Tradycje Wielkanocne". Poprzez obejrzenie prezentacji multimedialnej, zabawy dydaktyczne oraz rozwiązywanie zagadek słownych dzieci wzbogaciły swoją wiedzę na temat tradycji, obyczajów i symboli wielkanocnych.

Ogromną radość sprawiła uczestnikom zabawa z chustą animacyjną pt.: „Pisanka”, a także zabawa rozwijająca spostrzegawczość pt.: „Poszukiwanie jajek”. Pełna radości i zaangażowania atmosfera sprzyjała pozytywnemu przeżyciu tych zajęć oraz poszerzeniu wiedzy na temat tradycji wielkanocnych.

Zajęcia przeprowadziły nauczycielki przedszkola: Honorata Szostak i Sylwia Leszczyk

PREZENTACJA Z ZAJĘĆ Tradycje_wielkanocne_-_zajecia_otwarte.pdf

Święta Wielkanocne już tuż tuż. Przedszkolaki z Przedszkola Specjalnego nr 104 w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” czekając na święta przygotowały ciekawe i kolorowe prace. Na wystawie można podziwiać palmy wielkanocne, kolorowe pisanki, zajączki, pocztówki oraz inne symbole.

Wystawę przygotowały nauczycielki przedszkola: Karolina Szczygielska, Honorata Szostak, Sylwia Leszczyk

LINK DO WYSTAWY TEMATYCZNEJ GALERIA