• Dzień Dziecka z dydaktyką :-))

• 06.06.2024 23:49
      • W poniedziałek, 3 czerwca z okazji Dnia Dziecka odbyły się zajęcia w ramach Dnia Młodego Naukowca oraz Dnia Europejczyka.
      • Nauczyciele z Zespołu Przedmiotów Matematyczno-Przyrodniczych przygotowali kilka stanowisk z eksperymentami, a największym zainteresowaniem cieszył się mikroskop elektroniczny.

Nauczyciele z Zespołu Językowego zaproponowali kilka zabaw językowych oraz quiz na platformie Kahoot!.

I tak nasi uczniowie miło i pożytecznie spędzili ten dzień w naszej szkole.

Oczywiście niezawodne Stowarzyszenie "Centruś" zorganizowało także atrakcyjne materiały do zajęć w świetlicach oraz konkurs na najciekawszą postać utworzoną ze skręconego długiego balonu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii....