•   Koncert „Muzyczne opowieści”  17.06.2024r.
      • Koncert „Muzyczne opowieści” 17.06.2024r.

• 18.06.2024 16:22
      • W dniu 17.06.2024r. gościliśmy na koncercie „Muzyczne opowieści” dzieci i młodzież ze szkół muzycznych z Otwocka i Warszawy: zespół skrzypcowy, duet na dwa bębny, fortepian solo i duet na cztery ręce, sekcję wokalną, kwartet perkusyjny, zespół perkusyjny „Marimbaki” oraz paradę zespołu perkusyjnego Samba Batucada. Naszym gościem specjalnym była Pani Katarzyna Stoparczyk – dyrygentka, dziennikarka radiowa znana z Programu 3 Polskiego Radia: „Zagadkowa niedziela”, „116 - 111” , która poprowadziła koncert. To spotkanie muzyczne wniosło w dzisiejszy dzień moc energii i poczucie, że można spełniać marzenia oraz dzielić się muzyką i radością z niej płynącą z innymi. Dziękujemy dzieciom małym i dużym, rodzicom, instruktorom i osobom, które pomogły w organizacji tego koncertu.
        Dziękujemy: Pani Agnieszce Michalczyk - Prywatna Szkoła Muzyczna Nr1 w Otwock, Panu Piotrowi Glińskiemu i Panu Marcinowi Krama - Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia nr 2 im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Pani Katarzynie Bojaryn - Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie oraz Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 im. Józefa Elsnera w Warszawie, Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie, którą reprezentował Mikołaj Zych, Panu Filipowi Krzysztoporskiemu Zespół Samby Batucady, Pani Marleny Nieckuła - wokal.