• KONKURS "PODWODNY ŚWIAT"

• 05.07.2024 10:38
      • Z ogromną radością i dumą pragniemy pogratulować wszystkim uczestnikom konkursu „Podwodny Świat”!
      • Od dnia 04.06.2024r. do dnia 24.06.2024r. w naszej szkole odbył się konkurs pt. „Podwodny Świat”, którego współorganizatorem była firma „InPost”. Celem konkursu plastycznego było rozwijanie zdolności i umiejętności artystycznych dzieci, budowanie wiary we własne możliwości, stworzenie warunków do osiągnięcia satysfakcji z własnych działań, ale przede wszystkim odwrócenie uwagi od przeżyć związanych z hospitalizacją.

Z ogromną radością i dumą pragniemy pogratulować wszystkim uczestnikom konkursu „Podwodny Świat”! Wasze zaangażowanie, talent i pasja do odkrywania tajemnic głębin zasługują na najwyższe uznanie.

Konkurs podzielony był na 4 kategorie wiekowe. Nagrodzeni w konkursie:

1. Kategoria Przedszkole :

I miejsce : Gabriela Nunez - Krawczyk

II miejsce : Maja Małysa

III miejsce : Adrianna Grochowska

Wyróżnienie : Amelia Gajęcka

1. Kategoria Klasy I-III :

I miejsce : Hanna Kwiatkowska

II miejsce : Amelia Buczyńska

III miejsce : Antonina Leszczyńska

Wyróżnienie : Lukian Martyniuk

1. Kategoria Klasy IV-VIII :

I miejsce : Aleksandra Stępniewska

II miejsce : Jakub Krajewski

III miejsce : Radosław Krawczyk

Wyróżnienie :

Łukasz Pelizg

Aniela Broda

Wiktoria Gorzelańczyk

Julia Szponar

Natalia Stępień

1. Kategoria Szkoła ponadpodstawowa :

I miejsce : Anna Madejska

II miejsce : Martyna Siemińska

III miejsce : Natalia Targosz

Wyróżnienie : Paulina Markowska

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich wkład i zaangażowanie. Każda z prac była wyjątkowa i wnosiła coś niezwykłego do naszego konkursu. Dzieła zachwycały swoją głębią, detalami oraz niezwykłą wyobraźnią. Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy podziwiać Wasze talenty i pasje.

Zachęcamy do dalszego odkrywania i eksplorowania fascynującego świata pod wodą oraz do udziału w przyszłych konkursach. Życzymy Wam wielu kolejnych artystycznych sukcesów i niezapomnianych chwil w świecie sztuki!

Serdecznie gratulujemy !