• Otwarcie siedmiu linii "METRA" w CZD

• 18 grudnia, przy udziale dyrektora Instytutu, przedstawicieli sponsorów oraz pacjentów, rodziców i pracowników CZD, odbyło się uroczyste otwarcie pieszego METRA. Więcej na ten temat na FB-stronie "CENTRUSIA", który był jednym ze sponsorów wydarzenia."CENTRUŚ" na FB

• Our school show

• Nauczyciele naszej szkoły przygotowali widowisko muzyczne na bazie znanych utworów. Wystąpili z okazji Dnia Nauczyciela dla zaproszonych gości oraz kadry ZSS nr 78 oraz dla uczniów i ich rodziców.