• Ogólnopolska konferencja dla nauczycieli!!!

• Konferencja tymczasowo ODWOŁANA "Kreatywny umysł w nauczaniu i wychowaniu dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi"

Konferencja odbędzie się z okazji zakończenia obchodów jubileuszu 40-lecia Zespołu Szkół Specjalnych Nr 78 w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka".

Organizatorzy: Zespół Szkół specjalnych nr 78 oraz Stowarzyszenie "Centruś".

• W naszej szkole obchodzimy DBI juz po raz 15!!!

Uczniowie przygotują prace literackie lub plastyczne na konkurs "Komputer, Internet - nasza codzienność?" Temat bezpiecznego i uczciwego korzystania z coraz nowocześniejszych urządzeń typu smartfon, laptop oraz wielu portali społecznościowych będziemy omawiać na lekcjach informatyki i na zajęciach świetlicowych. Przygotowaliśmy też wystawę tematyczną poszerzającą wiedzę na temat korzystania z Internetu we współczesnym swiecie. Więcej informacji na stronie DBI.

film reklamowy

• Występ ogniska pracy pozaszkolnej

• 30 stycznia wystąpiły dla nas dzieci z Ogniska pracy pozaszkolnej - Ochota w artystycznym i bardzo energetycznym pokazie akrobatycznym, aktorskim, tańczący i śpiewający w przedstawieniu "Ochocka Gwiazdka". Więcej w zakładce Wydarzenia.