• Przedstawienie Żabi król

• 11.04.2024 09:09
      • małe formy teatralne
      • Dnia 6 marca 2024 roku, w Klinice Neurochirurgii i Urologii, odbyły się zajęcia teatralne dla wychowanków. Tym razem głównym wydarzeniem był teatrzyk w postaci słuchowiska pod tytułem "Żabi Król".

Po obejrzeniu teatrzyku, dzieci miały okazję brać udział w serii zagadek słownych, które dotyczyły treści przedstawienia. Nie zabrakło również emocjonującej zabawy ruchowej z chustą animacyjną Klanzy oraz muzyczno-ruchowej zabawy ze śpiewem piosenki "Myśmy żabki".

Na zakończenie, uczestnicy wykonywali ćwiczenia słuchu fonem zobacz prezentacje z zajęćatycznego, po czym przystąpili do uzupełniania kart pracy. To wyjątkowe spotkanie wypełniło dzieci radością i pozytywnymi emocjami, pozwalając im na kreatywną i interaktywną zabawę oraz rozwijanie umiejętności.

Zajęcia przeprowadziły: Agnieszka Kaczor i Sylwia Leszczyk

zobacz prezentację z przedstawienia Teatrzyk Zabi krol.pdf