• Ukraina - przyłączamy się do pomocy:

• 17.03.2022 09:06
      • Każdy z nas w tych marcowych dniach ma możliwość spotkać się z działaniami na rzecz poszukujących pomocy ukraińskich uchodźców.

Na początku marca 2022r. nasza szkoła przyłączyła się do pomocy na rzecz Ukrainy. Nauczyciele, wychowawcy wraz z dyrekcją i pracownikami niepedagogicznymi mieli możliwość podzielenia się artykułami żywnościowymi, które trafiły do małej ukraińskiej miejscowości Skałatu Starego i broniącego się dzielnie Żytomierza.

• Nasze dary zasiliły  dom prowadzony przez siostry zakonne (znane jako siostry z Lasek) na terenie Skalatu Starego, które przyjęły pod swój dach swoich niewidomych podopiecznych wraz z ich rodzinami oraz do Żytomierza, gdzie siostry dzielą się żywnością z pozostałą w mieście ludnością.

Zamiast podziękowań, życzymy Wszystkim wychowankom i nam samym, by nasza wrażliwość nie słabła wraz z mijającym czasem, życzymy Wszystkim  uśmiechu w tych dniach, gdy brakuje go na wielu twarzach, spokoju w trakcie wielkiego zamętu i nadziei na lepsze jutro.

Dyrekcja, grono pedagogiczne i pracownicy administracyjni szkoły