• Jubileusz CZD - to już 45 lat

• 14.10.2022 11:59
      • W dniu 15 X 2022 r. szpital dziecięcy Instytut "Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka" obchodzi wspaniały jubileusz 45 - lecia swojego istnienia.
      • Wychowacy świetlic przygotowali wystawę prac dzieci z okazji 45 - lecia istnienia szpitala CZD. Wielu pacjentów z całej Polski i z innych krajów uzyskało tu pomoc, Wielu wdzięcznych rodziców dziękowało pracownikom Służby Zdrowia za okazaną pomoc. Pracuje tu wielu wspaniałych ludzi: lekarzy, pielęgniarek, dietetyczek, laborantów i pozostałego personelu medycznego i pomocniczego. Pracujemy razem w jednym budynku i dziękujemy wszystkim za współpracę i życzymy zdrowia, spełnienia marzeń i zadowolenia z pracy.

Nauczyciele i pracownicy naszej szkoły