• EKOTWORY

• 06.04.2022 19:50
        • EKOTWORY to projekt skierowany do  przedszkolaków w ZSS 78im. E.Szelburg-Zarembiny w IP-CZD.
          Projekt został opracowany i prowadzony przez P.  Annę Kamionkę, Czas jego realizacji to wrzesień - grudzień 2021 roku.

•  Ogólnopolski projekt edukacyjny  ABC Ekonomii
        • Ogólnopolski projekt edukacyjny ABC Ekonomii

• 14.08.2023 16:45
        • W roku szkolnym 2021/2022 nauczyciele przedszkola przystąpili do realizacji projektu  ABC ekonomii, mającego na celu upowszechnianie edukacji ekonomicznej.

Jego założeniem jest poszerzanie wśród dzieci wiedzy i umiejętności  zwiazanych z finansami i ekonomią. Poprzez słuchanie opowiadań i wykonywanie róznorodnych zadań z projektu, najmłodsze dzieci poznają, czym jest oszczędzanie i jak rozróżnić zachciankę od ważnej potrzeby, jak posługiwać się różnymi środkami płatniczymi. Uczą się jak pomagać innym i dzielić tym, co posiadają.