• Warsztaty artystyczne pt. Ozdoby choinkowe

• Przed Świętami w Klinice Nefrologii i Nadciśnienia Tętniczego odbyły się warsztaty artystyczne pt. "Ozdoby choinkowe". Zajęcia zostały przeprowadzone przez wychowawców zajęć pozalekcyjnych: Katarzynę Bińkowską, Justynę Gruczek, Katarzynę Bagińską oraz Justynę Januszko. Wszystkie prace naszych wychowanków wyszły przepięknie, a niektóre z nich ozdobiły choinki w ich domach.
        • Przedświąteczne spotkanie i iPady od firmy Star Net Telecom Sp. z o.o.  i Citimedia.pl
          • Przedświąteczne spotkanie i iPady od firmy Star Net Telecom Sp. z o.o. i Citimedia.pl

• Spośród naszych przedświątecznych spotkań wyróżnia się to z przedstawicielami firm Star Net Telecom Sp. z o.o. i Citimedia.pl. Nasi goście przekazali dla naszych podopiecznych - pacjentów szpitala, tablety iPad, które będą służyły rozwijaniu umiejętności cyfrowych oraz korzystaniu z oferty edukacyjnej naszego przedszkola i szkoły. Spotkaniu towarzyszył radosny tygrys i mnóstwo kolorowych balonów. To spotkanie wniosło radość i uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych. Dziękujemy.
        • Film familijny „Wonka”

•  W dniu 14.12.2023r. grupa uczniów pod opieką nauczycieli wyjechała do kina na premierowy pokaz filmu familijnego „Wonka”. Utrzymany w zimowej, przedświątecznej atmosferze film wywołał salwy śmiechu, zaskoczył nagłymi zmianami akcji, momentami wzruszył. Magia kina, zapach popcornu i masa magicznej czekolady na ekranie – ten wyjazd zintegrował i rozweselił grudniowe, ciemne popołudnie. Jest tak, jak powiedział główny bohater: „Czekolada najlepiej smakuje wtedy, gdy się ją dzieli z innymi”.

•  Niebajka o powstaniu warszawskim
          • Niebajka o powstaniu warszawskim

• 8 grudnia 2023 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przestawieniu lalkowym „Niebajka o powstaniu warszawskim” w ramach projektu „Bohateron w Twojej szkole” Fundacji Sensoria. Po przedstawieniu uczniowie tworzyli własne lalki. Zajęcia odbyły się na oddziale Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych.

• Barbórkowe odwiedziny

• Trochę przed "Barbórką" - świętem m.in. górników,, - 29 listopada odwiedzili nas członkowie kabaretowej grupy "Poparzeni grillem" z Jastrzębskiej Spółki Węglowej z wesołym występem w odnowionej sali widowiskowej CZD.