• Praca zdalna - ważne informacje

• Zespół Szkół Specjalnych nr 78 zorganizowany w IPCZD funkcjonuje w pracy zdalnej na rzecz naszych uczniów-pacjentów Instytutu.

Wszystkich uczniów, którzy chcą korzystać z materiałów dydaktycznych
            i wychowawczych przygotowanych przez naszych nauczycieli zapraszamy na stronę internetową szkoły do zakładki Konspekty i karty pracy.

Dołożymy wszelkich starań, aby zorganizować lekcje i zajęcia wychowawcze online zgodnie z Waszymi potrzebami.

Polecamy korzystanie z podanych obok kontaktów, zakładki KONSPEKTY i KARTY PRACY oraz PADLETÓW TEMATYCZNYCH - linki w poście obok.

Kształcenie  na odległość  wskazówki dla rodziców:

kształcenie  na odległość

• Kontakty w pracy zdalnej

• Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w czasie zdalnej pracy naszej szkoły kontakt z Dyrekcją znajduje się pod numerem: +48507203248 - dyrektor Grażyna Lidia Michalczuk oraz pod następującymi adresami mailowymi:

Dyrektor Grażyna Lidia Michalczuk: gmichalczuk@edu.um.warszawa.pl

Wicedyrektor Monika Piotrowska: m.piotrowska@zss78.warszawa.pl

Wicedyrektor Bożena Owerczuk: b.owerczuk@zss78.warszawa.pl

Kontakty do wychowawców zespołów klasowych, nauczycieli przedszkola i wychowawców pozalekcyjnych zajęć wychowawczych znajdują się w poszczególnych Klinikach przy świetlicach.

Zapraszamy do korzystania z lekcji i zajęć wychowawczych.

• Praca literacka w konkursie "Bój o wolność"

• Praca literacka została napisana na potrzeby konkursu poetycko-plastycznego "Bój o wolność" w ramach projektu plastyczno-historycznego "Z miłości do wolności" - 100 rocznica Bitwy Warszawskiej. Prezentujemy pracę naszej laureatki Kasi.
        • WARSZTATY PLASTYCZNE

• Warsztaty plastyczne na logo promujące projekt plastyczno-historyczny "Z miłości do wolności" - 100 lecie Bitwy Warszawskiej.
        • WYSTAWA ARTYSTYCZNA

• WYSTAWA pt. "Mozaika obrazkowa" jest działaniem artystycznym w ramach projektu plastyczno-historycznego "Z miłości do wolności".
          • Konkurs poetycko-plastyczny "Bój o wolność"

• Zespół Szkół Specjalnych nr 78 w Instytucie „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie wznawia działania w zakresie realizacji konkursu poetycko – plastycznego “Bój o wolność”, który jest skierowany do uczniów klas IV – VIII warszawskich szkół podstawowych zorganizowanych w podmiotach leczniczych.

Konkurs jest częścią przełożonego ze względu na sytuację epidemiczną projektu edukacyjnego  "Z MIŁOŚCI DO WOLNOŚCI" – OBCHODY 100 ROCZNICY BITWY WARSZAWSKIEJ W SPS NR 106 realizowanego w Zespole Szkół Specjalnych nr 78 w IPCZD w ramach programu "Warszawskie Inicjatywy Edukacyjne" finansowanego przez Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy.

Uczniowie mogą wziąć udział w części poetyckiej lub plastycznej. Możliwe jest też złożenie prac przez ucznia w jednej i drugiej części konkursu. Prosimy o przesłanie prac do 30.10.2020r. lub złożenie ich w świetlicy szpitalnej CZD. Wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i nagrody.

Regulamin konkursu znajduje się w zakładce "Konkursy". Zapraszamy do zapoznania się z nim i wzięcia w nim udziału.