• EKOTWORY

• 06.04.2022 19:50
        • EKOTWORY to projekt skierowany do  przedszkolaków w ZSS 78im. E.Szelburg-Zarembiny w IP-CZD.
          Projekt został opracowany i prowadzony przez P.  Annę Kamionkę, Czas jego realizacji to wrzesień - grudzień 2021 roku.

•  Ogólnopolski projekt edukacyjny  ABC Ekonomii
        • Ogólnopolski projekt edukacyjny ABC Ekonomii

• 14.08.2023 16:45
        • W roku szkolnym 2021/2022 nauczyciele przedszkola przystąpili do realizacji projektu  ABC ekonomii, mającego na celu upowszechnianie edukacji ekonomicznej.

Jego założeniem jest poszerzanie wśród dzieci wiedzy i umiejętności  zwiazanych z finansami i ekonomią. Poprzez słuchanie opowiadań i wykonywanie róznorodnych zadań z projektu, najmłodsze dzieci poznają, czym jest oszczędzanie i jak rozróżnić zachciankę od ważnej potrzeby, jak posługiwać się różnymi środkami płatniczymi. Uczą się jak pomagać innym i dzielić tym, co posiadają.

• Ogólnopolski Projekt Gramy zmysłami

• 28.02.2023 11:57
        • W roku szkolnym 2021/2022 nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym: Gramy Zmysłami, zorganizowanym przez wrocławskie Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi Tęczowy Domek.

Koordynatorem projektu w naszej placówce jest Ewa Wysocka.

Głównym celem tego projektu jest innowacyjne i kreatywne podejście do tematyki rozwijania zmysłów u dzieci i młodzieży.

Projekt trwa od października 2021 do maja 2022. Każdy miesiąc podporządkowany jest innemu zmysłowi. Październik, to realizacja ścieżki sensorycznej. Nasi pacjenci wspaniale bawili się podczas tych zajęć. Wkrótce zobaczycie zdjęcia! Kolejne miesiące zapowiadają się równie ciekawie!

W trakcie realizowanego projektu, nauczyciele przedszkola przygotowują zajęcia ukierunkowane na realizację konkretnych treści wymaganych przez projekt.

Poniżej możecie Państwo zobaczyć sprawozdanie z prowadzonych przez nauczycieli zajęć oraz inne materiały edukacyjne.