• Ogólnopolski Projekt Gramy zmysłami

• 28.02.2023 11:57
        • W roku szkolnym 2021/2022 nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym: Gramy Zmysłami, zorganizowanym przez wrocławskie Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi Tęczowy Domek.

Koordynatorem projektu w naszej placówce jest Ewa Wysocka.

Głównym celem tego projektu jest innowacyjne i kreatywne podejście do tematyki rozwijania zmysłów u dzieci i młodzieży.

Projekt trwa od października 2021 do maja 2022. Każdy miesiąc podporządkowany jest innemu zmysłowi. Październik, to realizacja ścieżki sensorycznej. Nasi pacjenci wspaniale bawili się podczas tych zajęć. Wkrótce zobaczycie zdjęcia! Kolejne miesiące zapowiadają się równie ciekawie!

W trakcie realizowanego projektu, nauczyciele przedszkola przygotowują zajęcia ukierunkowane na realizację konkretnych treści wymaganych przez projekt.

Poniżej możecie Państwo zobaczyć sprawozdanie z prowadzonych przez nauczycieli zajęć oraz inne materiały edukacyjne.

• Projekt Edukacyjny  "Z kulturą mi do twarzy"
        • Projekt Edukacyjny "Z kulturą mi do twarzy"

• 07.01.2022 11:43
        • Nasza szkoła zaangażowała się w II Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Z kulturą mi do twarzy" - koordynatorem działań jest p. Monika Wójtowicz.
          Organizatorem i pomysłodawcą jest Przedszkole Niepubliczne „Piastuś” w Inowrocławiu.
          Projekt obejmuje 4 moduły tematyczne z bogatą listą zadań w każdym, ale koniecznie trzeba wybrać 5 do wykonania z uczniami.
        • Projekt Szpitalny EkoFan -

• 22.06.2021 10:36
        • opis warsztatów i innych działań oraz prezentacje z wystaw prac dzieci - przypinki i pokonkursowej - Domek dla owadów.