• 01.06.2023 23:49
        • Dziś, w Dniu Dziecka, wiele ciekawych wydarzeń odbyło się w CZD. Byli goście z różnych firm z prezentami oraz odbyły się w świetlicach ciekawe zajęcia angażujące młodszych i starszych uczniów.
        • Żelazowa Wola, Nieborów, Arkadia - wycieczka szkolna.

• 05.07.2023 11:11
        • Niezwykłe miejsca zostały wybrane do programu wycieczki szkolnej zorganizowanej w dniu 17 maja 2023 r. Młodzież i opiekunowie zawitali najpierw do Żelazowej Woli by poznać miejsce urodzenia jednego z największych kompozytorów i pianistów świata - Fryderyka Chopina.
        • Szycie - Warsztaty Wielkanocne

• 11.05.2023 00:22
        • 4 kwietnia 2023 roku pani Mariola Wierzejska-Murawiak we współpracy z panią Justyną Januszko prowadziła w ramach zajęć pozalekcyjnych w świetlicy Kliniki Nefrologii "Warsztaty Wielkanocne".
        • Wiwat Maj, Trzeci Maj!

• 07.05.2023 21:11
        • Z okazji 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w poszczególnych zespołach lekcyjnych zostały przeprowadzone uroczyste zajęcia, które pomogły naszym uczniom zrozumieć wagę i znaczenie tego wydarzenia.