• Miesiąc październik pełen szkoleń

• 09.11.2023 08:49
        •  W październiku 2023r.w naszej szkole zaplanowaliśmy wiele szkoleń dla nauczycieli.
          Jako Rada Pedagogiczna spotkaliśmy się z okazji Dnia Edukacji Narodowej na wykładzie z pedeutologii: „Jak być dobrym nauczycielem?”, który poprowadziła Pani Grażyna Lidia Michalczuk – dyrektor naszej szkoły.
        • CodeWeek 2023

• 13.12.2023 22:54
        • CodeWeek to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Polska rokrocznie jest jednym z jej liderów.
        • NARODOWE CZYTANIE

• 08.09.2023 16:26
        • Czy pamiętasz jeszcze losy Justyny? Czy pamiętasz jak realistycznie Eliza Orzeszkowa opisała piękno przyrody, urodę rzeki Niemen? W tym roku narodowe czytanie przypomni nam dzieło powstałe w 1888 roku z jego całą niezwykłością.