• Warsztaty artystyczne pt. Ozdoby choinkowe

• 28.12.2023 12:17
        • Przed Świętami w Klinice Nefrologii i Nadciśnienia Tętniczego odbyły się warsztaty artystyczne pt. "Ozdoby choinkowe". Zajęcia zostały przeprowadzone przez wychowawców zajęć pozalekcyjnych: Katarzynę Bińkowską, Justynę Gruczek, Katarzynę Bagińską oraz Justynę Januszko. Wszystkie prace naszych wychowanków wyszły przepięknie, a niektóre z nich ozdobiły choinki w ich domach.
        • Przedświąteczne spotkanie i iPady od firmy Star Net Telecom Sp. z o.o.  i Citimedia.pl
        • Przedświąteczne spotkanie i iPady od firmy Star Net Telecom Sp. z o.o. i Citimedia.pl

• 20.12.2023 16:23
        • Spośród naszych przedświątecznych spotkań wyróżnia się to z przedstawicielami firm Star Net Telecom Sp. z o.o. i Citimedia.pl. Nasi goście przekazali dla naszych podopiecznych - pacjentów szpitala, tablety iPad, które będą służyły rozwijaniu umiejętności cyfrowych oraz korzystaniu z oferty edukacyjnej naszego przedszkola i szkoły. Spotkaniu towarzyszył radosny tygrys i mnóstwo kolorowych balonów. To spotkanie wniosło radość i uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych. Dziękujemy.
        • Film familijny „Wonka”

• 17.12.2023 12:06
        •  W dniu 14.12.2023r. grupa uczniów pod opieką nauczycieli wyjechała do kina na premierowy pokaz filmu familijnego „Wonka”. Utrzymany w zimowej, przedświątecznej atmosferze film wywołał salwy śmiechu, zaskoczył nagłymi zmianami akcji, momentami wzruszył. Magia kina, zapach popcornu i masa magicznej czekolady na ekranie – ten wyjazd zintegrował i rozweselił grudniowe, ciemne popołudnie. Jest tak, jak powiedział główny bohater: „Czekolada najlepiej smakuje wtedy, gdy się ją dzieli z innymi”.

•  Niebajka o powstaniu warszawskim
        • Niebajka o powstaniu warszawskim

• 17.12.2023 12:03
        • 8 grudnia 2023 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przestawieniu lalkowym „Niebajka o powstaniu warszawskim” w ramach projektu „Bohateron w Twojej szkole” Fundacji Sensoria. Po przedstawieniu uczniowie tworzyli własne lalki. Zajęcia odbyły się na oddziale Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych.

• Dzień Magii

• 29.11.2023 21:07
        • w dniu 28.11.2023r. Wolontarusze z telewizji TVN zorganizowali dla dzieci z Kliniki  Pediatrii, Rehabilitacji, WOP i Diabetologii Dzień Magii i zaproponowali wiele atrakcji takich jak spotkanie z Harrym Potterem, eksperymenty optyczne i chemiczne, kolorowanki i puzzle. Wszyscy bawili się świetnie!