• Mikołajkowy występ żołnierzy w CZD

• 07.12.2019 19:33
        • 4 XII odwiedzili nas (juz po raz kolejny) żołnierze wraz z kadrą z Podoficerskiej Szkoły Podchorążych w Poznaniu. Wojskowa orkiestra pieknie grała, a żołnierze przygotowali jak zwykle ciekawą inscenizację związaną z Mikołajem oraz ze świętami Bozego Narodzenia. Sam występ był ciekawą niespodzianką, a uczniowie jeszcze dodatkowo otrzymali upominki od żołnierzy. Dziękujemy za wspaniały występ.
        • Warsztaty z Fundacją "Czerwone Noski"

• 12.12.2019 22:15
        • W listopadzie w naszych świetlicach odbyły się warsztaty muzyczno-cyrkowe prowadzone przez Fundację "Czerwone Noski". Na zakończenie warsztatów Fundacja zorganizowała spektakl w sali widowiskowej "Supersprawni. Cyrk w szpitalu", gdzie najodważniejsi mogli pochwalić się zdobytymi umiejętnościami. Więcej o fundacji..