• POMAGAMY I UCZYMY UKRAIŃSKIE DZIECI

• 18.03.2022 08:32
        • 24 lutego 2022 zapisuje się na kartach historii jako początek ataku Rosji na Ukrainę. Polska i Polacy organizując pomoc zaskakują samych siebie, swoich sąsiadów i świat. Jako bliski sąsiad przyjmujemy najwięcej uchodźców wojennych. Pierwsze działania miały zapewnić schronienie i zaspokojenie podstawowych potrzeb. Mijają kolejne dni i w tej trudnej rzeczywistości przyszedł czas by i w tymczasowości zorganizować naukę dla ukraińskich dzieci.
        • Ukraina - przyłączamy się do pomocy:

• 17.03.2022 09:06
        • Każdy z nas w tych marcowych dniach ma możliwość spotkać się z działaniami na rzecz poszukujących pomocy ukraińskich uchodźców.

Na początku marca 2022r. nasza szkoła przyłączyła się do pomocy na rzecz Ukrainy. Nauczyciele, wychowawcy wraz z dyrekcją i pracownikami niepedagogicznymi mieli możliwość podzielenia się artykułami żywnościowymi, które trafiły do małej ukraińskiej miejscowości Skałatu Starego i broniącego się dzielnie Żytomierza.

• Tradycje świąt Bożego Narodzenia

• 06.04.2022 20:08
        • Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o tradycjach Bożego Narodzenia w różnych krajach oraz do rozwiązania quizu. Materiał przygotowany przez nauczycielkę nauczania zintegrowanego, p. Bożenę Grączewską.
          Tradycje świąteczne

Zajęcia w świetlicy Kliniki Kardiologii
        • Zakończenie roku szkolnego 2020 / 2021

• 23.06.2021 15:29
        • Zapraszamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej z okazji zakończenia roku szkolnego opracowanej przez p. Katarzynę Przygodę i p. Katarzynę Puchnowską - nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej.