• Biało-czerwony listopad

• 26.11.2022 21:09
        • 11 Listopada -  jak zwykle w naszej Szkole Narodowe Święto Niepodległości zostało uczczone godnie i patriotycznie. Na lekcjach historii, języka polskiego i warsztatach artystycznych przypomnieliśmy sobie okoliczności odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku i atmosferę tamtych szczególnych dni, śpiewaliśmy hymn i pieśni legionowe, robiliśmy kotyliony i inne biało-czerwone ozdoby.
        • Jubileusz CZD - to już 45 lat

• 14.10.2022 11:59
        • W dniu 15 X 2022 r. szpital dziecięcy Instytut "Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka" obchodzi wspaniały jubileusz 45 - lecia swojego istnienia.
        • Narodowe Czytanie w naszej szkole

• 24.09.2022 20:00
        • 21 września nauczyciele naszej szkoły dołączyli się do akcji Narodowego Czytania. Organizatorkami były nasze koleżanki Renata Płotczyk, Barbara Popławska oraz Justyna Głuchowska. Nauczyciele losowali tytuły utworów Adama Mickiewicza ze zbioru Ballady i romanse, a następnie czytali je na głos. Oczywiście, każdy starał się czytać jak najpiękniej, co dało wiele radości pozostałym słuchającym.