• Projekt edukacyjny "Gramy zmysłami" - druga edycja

• W roku szkolnym 2022/2023 uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej biorą udział w drugiej edycji projektu edukacyjnego "Gramy zmysłami". Przedsięwzięcie współorganizują nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciele przedszkola oraz wychowawcy zajęć pozalekcyjnych. Koordynatorką projektu jest pani Ewa Wysocka.

Podczas zajęć prowadzonych w ramach projektu, dzieci odkrywają świat wszystkimi możliwymi zmysłami!

A oto efekty działań:

Październik 2022 - "Ścieżka sensoryczna"

Listopad 2022 - "Sensoryczna matematyka"

Styczeń 2023 - Teatr cieni i inne eksperymenty