• CZUJNE OKO EKOLOGA

• 14.08.2024 22:19
        • Wakacje, to czas wypraw i wycieczek na łono natury. Nasza szkoła mieści się w szpitalu otoczonym pięknymi terenami zielonymi. Wśród nich stworzona została Szkolna Ścieżka Przyrodnicza, która jest lubianym miejscem spacerów pacjentów okolicznych klinik. I my w ramach zajęć pozalekcyjnych z Kliniki Pediatrii wybraliśmy się tam na spacer. Czujne oczy uczestników o proekologicznej wrażliwości odnotowały niezadowalający stan ścieżki. Podjęliśmy spontaniczną inicjatywę jej uporządkowania. Akcja zakończyła się sukcesem i ogromnym zadowoleniem!
          A oto serwis fotograficzny

• Wystawa BEZPIECZNE WAKACJE

• 16.08.2024 15:04
        • Jak co roku nasi podopieczni przygotowują prace plastyczne na wystawę pt. BEZPIECZNE WAKACJE prezentowaną w Szkolnej Galerii. Aby wypoczynek był udany pamiętajmy wszyscy o bezpieczeństwie! Życzymy dużo radości i przygód na wakacyjny czas!
          Autorka wystawy: Magdalena Chęcińska- zajęcia pozalekcyjne Klinika Pediatrii i Żywienia.
          Serdeczne podziękowania dla świetlic z Klinik: Diabetologii, Rehabilitacji i WOP.